Premiery gier obecnego tygodnia. 5 hitów, od których trudno będzie się oderwać

premiery gier listopad 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Wytrzeszcz oczu, ślinka spływająca po brodzie i wielka radość tuż tuż. Wszyscy czekają na te premiery gier na listopad 2022.

Zaledwie kilka dni dzieli nas od wielkiego wydarzenia. Na PlayStation pojawi się taki hicior, że konkurencja podetnie sobie żyły. I to dosłownie, bo na tę chwilę czekaliśmy aż 4 lata. W zanadrzu są też ciekawe gierki na pozostałe platformy, ale o tym dowiecie się z najnowszego zestawienia premier na listopad.

Najlepsze premiery gier listopad 2022 – przegląd tygodnia


The Unliving

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 7 listopada (wczesny dostęp)
Producent: RocketBrush Studio
Wydawca: Team17

Szkoda, że The Unliving nie pojawił się przed Halloween, bo byłby tego dnia mocno ogrywany. Idealnie wpasowuje się w tematykę tego święta, wręcz zaprasza do świata nieumarłych. W rogaliku RPG wcielamy się w nekromantę i siejemy postrach wśród wszystkich żyjących istot. I nie uczynimy tego w pojedynkę. bo w repertuarze naszych umiejętności jest zdolność do przywoływania zza grobu wojowników o różnej randze bitewnej, począwszy od zwykłych chłopów, a skończywszy na bossach, których dosłownie przed chwilą posłaliśmy do piachu. Liczcie się z tym, że na ekranie często będzie lała się krew, ale przedstawiona w bardzo uroczym pixelartowym stylu.


Football Manager 2023

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 8 listopada
Producent: Sports Interactive
Wydawca: SEGA

Co tu dużo mówić, Football Manager 2023 raczej będzie bezkonkurencyjne w kategorii managerów sportowych, a na pewno jeśli zawęzimy obszar gatunku do piłki nożnej. Każdy miłośnik tego sportu ma możliwość sprawdzić się w roli trenera i biznesmena. Jest kilka opcji, aby rozpocząć swoją przygodę z prowadzeniem drużyny. Można wybrać swój ulubiony team i walczyć o główne trofea lub też zacząć od zera, z raczkującymi zawodnikami i wspinać się po szczeblach rozgrywkowych aż do pierwszej ligi. Własne ambicje spełnimy z pomocą okienka transferowego, dobrego game planu na mecz i treningom poświęconym rozwoju piłkarzy.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie