Premiery gier obecnego tygodnia. 5 niespodzianek na zakończenie roku

premiery gier grudzien 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Nie jestem wróżbitą , ale wiem jakie nowości warto sprawdzić przed zakończeniem roku. Oto najlepsze premiery gier grudzień 2022.

Jak co roku mówimy, że w Sylwestra będziemy grać w grę, Tomb Raider. Nie chcę przesadnie wpływać na zmianę tytułu do ogrania, ale może czas najwyższy przesiąść się na jakąś nowość. No bo, ile można w kółko patrzeć na Larę? Jeśli jesteście na to gotowi, to mam kilka smacznych premier, niemal dostępnych od zaraz.

Najlepsze premiery gier grudzień 2022 – przegląd tygodnia


Assassin’s Creed: Valhalla

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 6 grudnia
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft

Ubisoft w dniu premiery Assassin’s Creed Valhalla nie patyczkował się z graczami PC. Przez ostatnie dwa lata można było sprawdzić przygodę Eivor/a wyłącznie na platformie Ubisoft Connect. Każdy jednak z czasem ulega pokusie dodatkowego zarobku, chęci poszerzenia grupy klientów – tak było z ekskluzywnymi tytułami Sony, i tak też teraz stanie się z Valhallą. RPG akcji pojawi się w bibliotece Steam w edycji, która pozwoli poznać całą fabułę, dosłownie od początku do końca, bowiem w tym samym czasie dostępne do zakupienia będą wszystkie DLC.


Hello Neighbor 2

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 6 grudnia
Producent: Eerie Guest / Dynamic Pixels
Wydawca: tinyBuild Games

ZAMÓW – Hello Neighbor 2 na PS5

ZAMÓW – Hello Neighbor 2 na PS4

ZAMÓW – Hello Neighbor 2 na XSX/XONE

ZAMÓW – Hello Neighbor 2 na SWITCH

Kto ma nerwy ze stali i lubi skradanki, może szykować się na kolejną część Hello Neighbor. Pod kolorową oprawą graficzną, odrobinę bajkowym stylem, znów kryje się historia z lekkim dreszczykiem. Mamy udać się do nowej lokacji, w której doszło do tajemniczego morderstwa. Napotkamy tam nie tylko sąsiada z piekła rodem, ale również postać enigmatyczną, skrywającą swoje prawdziwe ja pod maską ptaka. Rozwikłanie zagadki będzie wymagać od nas wchodzenia na cudze posesje. Niestety eksplorację utrudni bardzo inteligentne AI, które uczy się gracza i przewiduje jego kolejny ruch.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie