Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premierowy zwiastun Dying Light już w sieci

Na dzień przed debiutem nie mogło zabraknąć takiego materiału.

Dying Light już jutro będzie dostępne w cyfrowej dystrybucji oraz dodatkowo w kilku krajach w wersji pudełkowej (między innymi w USA). Trzy dni później, czyli w najbliższy piątek grę będzie można kupić w Polsce w wersji tradycyjnej. Z kolei dopiero pod koniec lutego, polska produkcja wyląduje w pudełkach w pozostałych państwach.

Pierwotnie gra miała ukazać się w każdym kraju już jutro, ale Techland w ostatniej chwili zmienił datę premiery wersji pudełkowej. Powodów do tej pory nie znamy. Aczkolwiek pozytywny aspekt jest taki, że plany co do polskiej premiery, nie zmieniły się.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun premierowy Dying Light. Tradycyjnie twórcy stawiają mocno na parkour. Całość nakręcona została w rozdzielczości FullHD oraz 60 klatkach na sekundę. Świetnie to wygląda, tylko nie zapomnijcie ustawić odpowiednich opcji na YouTube.

Premierowy zwiastun Dying Light:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się