Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowy film Predator. Szykujcie się na kolejną produkcję o krwiożerczym łowcy

Film Predator ma już reżysera. Ma nim zostać Amerykanin Dan Trachtenberg.

Nad procesem powstawania widowiska ma czuwać 20th Century Studios. Za kamerą ma stanąć Dan Trachtenberg znany z takich filmów jak Cloverfield Lane 10, czy seriali: Czarne lustro i The Boys. Patrick Aison ma zaś odpowiadać za scenariusz. Jego doświadczenie obejmuje m.in. pracę nad takimi tytułami jak: Miasteczko Wayward Pines, Jack Ryan czy Treadstone.

W sieci (na portalu AVP Galaxy) pojawiły się również pogłoski dotyczące fabuły Predatora. Ma ona rozgrywać się w dalekiej przeszłości, gdy Ameryka była zamieszkała wyłącznie przez rdzennych mieszkańców kontynentu. Historia ma koncentrować się wokół kobiety z plemienia Komanczów, która poddaje w wątpliwość zasady panujące we wspólnocie.

Data produkcji nie została jeszcze ustalona. Czekamy również na potwierdzenie plotek, które odnoszą się do fabuły filmu. Który z filmów traktujących o drapieżnej rasie obcych wspominacie najciepiej?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się