Potwierdzono wydanie nowej gry z serii Unreal Tournament

0 komentarzy

Epic Games zapowiada, że tytuł będzie w pełni darmowy.

Co istotne w produkcji nie zostanie zaimplementowany system mikropłatności. Nie należy więc spodziewać dodatkowych broni, plansz czy power-upów, które moglibyśmy pozyskać za dokonanie przez nas dopłat. Pozycja zmierza jedynie PC, obsługujące systemy operacyjne: Windows i Linux oraz na komputery Mac.

Co istotne kod źródłowych zostanie udostępniony graczom, którzy będą mogli uczestniczyć przy procesie tworzenia tytułu. Wszelkie sugestie osób chcących wesprzeć projekt zostaną wzięte pod rozwagę. Dyskusje będzie można prowadzić na specjalnie do tego przeznaczonym forum.

Zastanawiacie się zapewne w jaki sposób Epic Games zamierza zarabiać na grze. Najpewniej ma to związek z planami wprowadzenia sklepu, gdzie moderzy będą mogli sprzedawać swoje modyfikacje, zawierające nowe mapy czy tryby rozgrywki. Jest więc realne, że studio od każdego sprzedanego moda będzie pobierać prowizje. Przybliżona data premiery gry nie została jeszcze ustalona.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się