Porównanie grafiki w Wiedźminie 3 – ustawienia minimalne vs ultra

Rzeczywiście widać spore różnice pomiędzy najniższymi ustawieniami a ultra? Zerknijcie do galerii i przekonajcie się sami.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował dzisiaj na PC oraz konsolach nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli posiadacie mocnego peceta, możecie spodziewać się naprawdę pięknej grafiki. A co z osobami, które dysponują słabszym sprzętem? Serwis DSO Gaming wrzucił kilka screenów, które przedstawiają te same miejsca w grze, tyle że raz w minimalnych ustawieniach, a raz w ultra. Obrazki wrzucamy do galerii poniżej. Dajcie znać, czy Waszym zdaniem różnica jest bardzo widoczna.


Dzisiaj dowiedzieliśmy się również, że znajdzie się sposób na to, by Wiedźmin 3 przypominał trochę bardziej (pod względem wizualnym) to, co mogliśmy podziwiać na wczesnych gameplaya’ch z 2013 roku. Według wielu graczy starsza wersja wyglądała o niebo lepiej. Więc jak sprawić, by Dziki Gon się odmienił? Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Jeśli jeszcze nie macie w domu swojej wersji Dzikiego Gonu, zachęcamy również do obejrzenia świetnego zwiastuna premierowego.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

161 Shares
Share161
+1
Tweet