Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Polski horror ma już datę premiery. Główną postać zagra znany aktor!

W grze przeniesiemy się do Krakowa w roku 2084.

Polski producent Bloober Team podał, że gra Observer pojawi się 15 sierpnia na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Pokaz produkcji będzie miał miejsce w trakcie imprezy Comic Con, która startuje dzisiaj i potrwa do 23 lipca.

Co ciekawe, do pracy nad główną postacią w grze zaangażowano filmową ikonę cyberpunku lat 80 – aktora Rutgera Hauera, znanego między innymi z „Łowcy androidów”. To on wcieli się w główną postać gry.

Zależało nam na tym, aby uwiarygodnić cyberpunkowy klimat gry. Ogromnie się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z Rutgerem, tym bardziej, że całkowicie zaangażował się w pracę przy tym projekcie – komentuje Szef studia Piotr Babieno.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%