Podsumuj rok grania z PlayStation. Ile godzin spędziliście z konsolą?

nowe gry na PS5 i PS4
PS4 PS5

Sony opublikowało bardzo ciekawe narzędzie do podsumowania Waszego roku rozgrywki na PlayStation. Możecie sprawdzić swoje wyniki z ostatnich dwunastu miesięcy.

Rok 2020 był szczególny dla branży gamingowej. Doczekaliśmy się premiery nowej generacji, sporych zmian na rynku i kilku świetnych produkcji, które zapadną graczom w pamięć na długie lata. Przy okazji przez niesprzyjające integracji z ludźmi okoliczności mogliśmy poświęcić na swoje hobby dodatkowe godziny.

Sony postanowiło umożliwić graczom podsumowanie swojego roku z PS4 i PS5. Firma opublikowała narzędzie PlayStation Wrap-Up 2020, dzięki któremu możecie sprawdzić kilka interesujących informacji na temat swojej rozrywki z ostatnich dwunastu miesięcy.

Dzięki Wrap-Up dowiecie się między innymi ile godzin spędziliście grając na PS4 lub PS5 i która gra pochłonęła najwięcej Waszego czasu, oraz ile zdobyliście trofeów i jakich pucharków zgarnęliście najwięcej.

Możecie stworzyć swój Wrap-Up w tym miejscu. Aby się to udało, wymagane jest spędzenie przynajmniej 10 godzin w grze w 2020 roku. Dodatkowo w tym czasie powinniście mieć włączone gromadzenie danych na swojej konsoli.

Osoby z włączonym otrzymywaniem informacji marketingowych od Sony powinny otrzymać maila z własnym Wrap-Up i małą niespodzianką w postaci darmowego motywu dla PlayStation 4. Ot, drobny prezent, który ucieszy miłośników dekorowania ekranu głównego swojej konsoli.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie