Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pobierajcie za darmo grę od twórców BioShock

Epic Games Store udostępnił kolejny tytuł za darmo. Tym razem możemy sięgnąć po City of Brass.

W Epic Games Store można już pobierać za darmo City of Brass, czyli pierwszoosobową przygodową gra akcji, inspirowaną „Baśniami z tysiąca i jednej nocy”.

City of Brass za darmo do 6 czerwca

City of Brass możemy pobierać za darmo do 6 czerwca z Epic Games Store. Tytuł zostanie w naszej bibliotece już na zawsze. Warto? Średnia z 11 recenzji na Metacritic to 69/100, zatem grę można uznać za prawie bardzo dobrą produkcję.

Uzbrojeni w bułat i bicz gracze będą mogli rabować, rozbrajać, oszałamiać lub rozbijać wszystko na kawałki, a także robić uniki, ciąć i używać podstępów, aby przedrzeć się przez hordy nieumarłych i dotrzeć do zakończenia kolejnych poziomów zanim przesypie się klepsydra Piasku Czasu. Po drodze będą zbierać skarby, rabować skrzynie z bronią i udoskonaleniami oręża lub potężnymi relikwiami. Ale i samo miasto pokaże swoje kły – gracze będą musieli przeskakiwać przez jamy, prześlizgiwać się pod ostrzami, uchylać się przed włóczniami i strzałami, unikać albo wykorzystywać ruchome chodnikowe płyty, oraz obchodzić zasadzki z trującymi gazami – jednocześnie wykorzystując wszystkie te niebezpieczeństwa do walki z przeciwnikami – czytamy w opisie gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się