Pobierajcie za darmo grę od twórców BioShock

Pobierajcie za darmo grę od twórców BioShock
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store udostępnił kolejny tytuł za darmo. Tym razem możemy sięgnąć po City of Brass.

W Epic Games Store można już pobierać za darmo City of Brass, czyli pierwszoosobową przygodową gra akcji, inspirowaną „Baśniami z tysiąca i jednej nocy”.

City of Brass za darmo do 6 czerwca

City of Brass możemy pobierać za darmo do 6 czerwca z Epic Games Store. Tytuł zostanie w naszej bibliotece już na zawsze. Warto? Średnia z 11 recenzji na Metacritic to 69/100, zatem grę można uznać za prawie bardzo dobrą produkcję.

Uzbrojeni w bułat i bicz gracze będą mogli rabować, rozbrajać, oszałamiać lub rozbijać wszystko na kawałki, a także robić uniki, ciąć i używać podstępów, aby przedrzeć się przez hordy nieumarłych i dotrzeć do zakończenia kolejnych poziomów zanim przesypie się klepsydra Piasku Czasu. Po drodze będą zbierać skarby, rabować skrzynie z bronią i udoskonaleniami oręża lub potężnymi relikwiami. Ale i samo miasto pokaże swoje kły – gracze będą musieli przeskakiwać przez jamy, prześlizgiwać się pod ostrzami, uchylać się przed włóczniami i strzałami, unikać albo wykorzystywać ruchome chodnikowe płyty, oraz obchodzić zasadzki z trującymi gazami – jednocześnie wykorzystując wszystkie te niebezpieczeństwa do walki z przeciwnikami – czytamy w opisie gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie