PlayStation z grami z Nintendo Switch! Nadchodzą dwie świetne produkcje

PlayStation Nintendo Switch
Newsy PS5 Switch

Pojęcie “gier na wyłączność” zaczyna powoli odchodzić do lamusa. Nie tylko Sony decyduje się na wydawanie swoich produkcji na innych platformach, jak choćby PC. W erę multiplatformowości wchodzi również Nintendo, które tym razem zaoferuje dwie świetne produkcje na PlayStation. Posiadacze PS4 będą mogli już niedługo ograć naprawdę interesujące tytuły z bardzo popularnej serii.

PlayStation otrzyma dwie nowe gry — hity z Nintendo Switch

Nintendo i konsole firmy znane są ze swoistej hermetyczności. Nie znajdziemy The Legend of Zelda: Breath of the Wild na konsolach Sony czy Microsoftu, podobnie z różnymi wcieleniami Mario. Przykładów można by wymieniać, a miłośnicy tych konsol nie mogą narzekać na brak gier na wyłączność. Okazuje się jednak, że wkrótce niektóre z tytułów poznać będą mogli również gracze na PlayStation 4.

Oficjalny profil Monster Hunter od Capcomu poinformował na Twitterze, że już niedługo na konsole PS4 wydane zostaną dwie produkcje z rodziny Monster Hunter. Mowa o Monster Hunter Stories i Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Już teraz możecie złożyć swoje zamówienia przedpremierowe. Gry będą dostępne za niespełna miesiąc. Ich premiera nastąpi już 14 czerwca 2024 roku.

Zobacz: Switch 2 słabszy niż Steam Deck?

Nowe wydanie będzie się mogło pochwalić poprawioną grafiką czy dwiema wersjami dubbingu — japońską oraz angielską. W grze znajdziemy też sporo dodatkowej zawartości, a wszystko to za całkiem przystępną cenę. Pierwsza część kosztuje 134 zł w PlayStation Store, druga to wydatek rzędu 179 złotych. Nie ma zatem tragedii.

Źródło: Twitter Capcom

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie