Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Pierwszy w historii finał sezonu PlayStation League z transmisją na żywo

Warto będzie zobaczyć.

Sony podaje, że już w tę sobotę, 26 maja, odbędzie się pierwszy w historii transmitowany, off-linowy finał sezonu PlayStation League. Gracze rywalizowali ze sobą w trzech tytułach: Gran Turismo: Sport, FIFA 18 oraz Rainbox Six Siege. Przebieg rozgrywek będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem platformy Twitch oraz profilu facebookowego PlayStation Polska. Na wszystkich oglądających czekają konkursy i upominki ufundowane przez PlayStation Polska oraz partnerów – Pyszne.pl oraz Play.

W eliminacjach, obejmujących trzy gry z premierowego sezonu, wzięło udział ponad 500 graczy. Do wielkiego finału, który odbędzie w profesjonalnym studiu telewizyjnym w Warszawie, awansowało po czterech najlepszych graczy w Gran Turismo Sport i FIFA 18 oraz dwie zwycięskie drużyny Rainbow Six Siege. Finaliści mają o co walczyć, ponieważ ufundowano wartościowe nagrody o łącznej wartości ok. 30 000 zł:

Gran Turismo Sport:

1 miejsce: Puchar, PlayStation 4 Pro, PlayStation VR oraz subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące
2 miejsce: Puchar, PlayStation VR oraz subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące
3 miejsce: Puchar, DualShock 4, PlayStation Camera, doładowanie do PS Store w wysokości 100zł oraz subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące

FIFA 18:

1 miejsce: Puchar, PlayStation 4 pro, PlayStation VR oraz subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące
2 miejsce: Puchar, PlayStation VR, oraz subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące
3 miejsce: Puchar, DualShock 4, PlayStation Camera, doładowanie do PS Store w wysokości 100zł oraz PS Plus na 3 miesiące

Rainbow Six Siege: (Nagrody dla każdego z członków drużyny ufundowane przez Ubisoft Polska)

1 miejsce: Puchar, PlayStation 4 PRO, DualShock 4, konto PS PLUS na 3 miesiące
2 miejsce: Puchar, PlayStation VR, konto PS PLUS na 3 miesiące
3 miejsce: Puchar, DualShock 4, PlayStation Camera, PS Store na 100 zł, PS PLUS na 3 miesiące (mecz o 3 miejsce rozegrany został 19 maja w trybie online)

Dla wszystkich, którzy będą zainteresowani przebiegiem finałów, PlayStation Polska przeprowadzi całodzienną relację live na swoim kanale za pośrednictwem platformy Twitch (https://www.twitch.tv/playstationpl_extra), oraz profilach facebookowych (https://www.facebook.com/PlayStationPolska/ https://www.facebook.com/ESLPolska) Harmonogram transmitowanych rozgrywek prezentuje się następująco:

  • 12:00 – 14:30 Rainbow Six Siege – spotkanie finałowe
  • 14:35 – 15:45 Gran Turismo Sport – wyścig finałowy ze startu wspólnego
  • 15:50 – 20:15 FIFA 18 – półfinały, finał oraz mecz o 3 miejsce

Każde spotkanie zostanie okraszone komentarzem najpopularniejszych gamingowych streamerów, m.in. Jarek „RDK” Radzio, Bartek „Bejott” Jakubowski, Marcin „Marciu” Prusinowski czy Jakub „Kromka” Górka. Na wszystkich oglądających transmisję czekają atrakcyjne upominki od PlayStation Polska oraz partnerów – Pyszne.pl oraz Play.

Źródło: Sony

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się