Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Oto nowe oblicze PlayStation League

Sony zachęca do rywalizacji w trzy popularne produkcje.

Sony Interactive Entertainment Polska informuje o starcie kolejnego roku z rozgrywkami w PlayStation League. Zapisywać można się już od dziś, a turnieje wystartują 20 kwietnia i obejmą pięć pełnych sezonów.

W pierwszym z nich, gracze będą mogli spróbować swoich sił w grach FIFA 18, Gran Turismo: Sport oraz Rainbox Six Siege. Pozostałe tytuły będą ogłaszane wraz ze startem kolejnych sezonów.

Ta edycja PlayStation League niesie ze sobą wiele nowości. Pierwszą z nich jest zupełnie nowa formuła rozgrywania turniejów finałowych na zakończenie każdego z pięciu sezonów. Najlepsi z najlepszych będą mieli okazję zmierzyć się ze sobą w specjalnie zorganizowanych rozgrywkach off-line. Dla wszystkich tych, którzy będą zainteresowani przebiegiem finałów, PlayStation Polska przeprowadzi całodzienną relację live na swoim kanale za pośrednictwem platformy Twitch oraz na profilu facebookowym. Każde spotkanie zostanie okraszone komentarzem najpopularniejszych gamingowych streamerów, a na oglądających czekają atrakcyjne upominki od PlayStation.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%