Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pierwsze Dying Light otrzyma wyjątkową zawartość

Techland co prawda skupia się obecnie na Dying Light 2, lecz jeszcze nie zapomina o pierwszej części gry. Właśnie zapowiedziano crossover z Left 4 Dead 2.

Dying Light z 2015 roku nadal jest wspierane przez Techland, co jest naprawdę świetną wiadomością dla fanów tej uznanej gry o zombiakach. W lipcu deweloper informował, że jedynka otrzyma eksperymentalny dodatek, a teraz mamy kolejne info – zbliża się crossover z Left 4 Dead 2.

Dying Light spotyka Left 4 Dead 2 i…

… i niestety jeszcze za bardzo nie wiemy, co z tego wyniknie, ponieważ deweloper przedstawił póki co jedną grafikę, którą możecie zobaczyć w nagłówku newsa. Widzimy na niej nowe rodzaje broni, np. charakterystyczną gitarę, którą mogliśmy walczyć w Left 4 Dead 2. Zatem nowe bronie, lecz czy coś jeszcze?

Możliwe, że Dying Light otrzyma również postacie z gry od Valve, a może nawet jakieś mapy lub nowy tryb? Ciekawe również, kiedy otrzymamy to wszystko – logika podpowiada, że Techland wypuści nową zawartość na Halloween, czyli już w przyszłym tygodniu.

Przypominamy, że premiera następnej części serii, Dying Light 2, została zaplanowana na wiosnę 2020 roku. Konkretna data nie została jednak podana. Gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%