PES 2021 Season Update na PS4 i Xbox One już jest!… w promocji za 99 zł

W tym roku Konami nie uraczy nas nową pełnoprawną odsłoną Pro Evolution Soccer oferując tym razem Season Update z aktualnymi składami i pomniejszymi nowościami.

Od 15 września pudełkowe wersje eFootball PES 2021 Season Update na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One są dostępne do zakupu. Cena? Zazwyczaj 119 zł w górę, lecz można taniej! Kto chce zaopatrzyć się w Update za 99 zł, może to zrobić w sklepie Empik lub na Allegro:

Jak tłumaczy Cenega, oficjalny partner Konami Digital Entertainment B.V., będący osobnym produktem eFootball PES 2021 SEASON UPDATE (PES 2021) zawiera wszystkie opcje i rozgrywkę z gry eFootball PES 2020. Wraz z najnowszymi danymi o zawodnikach i klubach gra zawiera także unikatowy tryb UEFA EURO 2020 oraz zawartość dotyczącą przeniesionego turnieju.

W związku z przesunięciem zakończenia kilku sezonów ligowych, niektóre ligi i licencje zostaną zaktualizowane poprzez łatkę wydaną w dniu premiery, a inne zostaną zaktualizowane poprzez popremierowy pakiet danych.

Tegoroczna edycja zawiera historyczny projekt okładki z udziałem czterech ambasadorów eFootball PES w tym sezonie – Lionela Messiego, Cristiano Ronaldo, Marcusa Rashforda i Alphonso Daviesa.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: