Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pathway za darmo w Epic Games Store, za tydzień dwie gry

Od dziś od godziny 17:00 w sklepie Epic Games jest dostępna za darmo gra przygodowo-strategiczna Pathway. Za tydzień dostaniemy dwie produkcje: AER Memories of Old i Stranger Things 3: The Game.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, twórcy Fortnite’a dają nam w tym tygodniu nie dwie, a jedną grę. Jak zostało wyjaśnione na Twitterze, The Escapists 2 na pewno będzie udostępnione bezpłatnie, ale trzeba trochę poczekać na tę produkcję. Natomiast od dziś możemy przypisać do swojej biblioteki Pathway.

Tytuł można odebrać pod tym adresem. Gra będzie dostępna za darmo standardowo przez tydzień – po tym czasie dostaniemy produkcję eksploracyjną z ptakiem w roli głównej AER Memories of Old oraz przygodówkę Stranger Things 3: The Game.

Pathway to dynamiczna strategia, która przenosi nas do lat 30. XX wieku. Gracz obejmuje dowództwo nad drużyną specyficznych postaci, których zadaniem jest poszukiwanie starożytnych artefaktów i walka drużynowa. Tytuł cechuje miła dla oka, kolorowa oprawa wizualna w stylu pixelart.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się