Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Overwatch za darmo na PC. Zawodnicy e-sportowi rozdadzą grę

Już wkrótce paru szczęśliwców będzie mogło zgarnąć Overwatch na PC zupełnie za darmo. Profesjonalnie gracze rozdadzą produkcję swoim fanom.

Jeśli jeszcze nie graliście w drużynową strzelankę od Blizzard, to wkrótce będziecie mieć okazję zdobyć ją za darmo. Jon Spector – wiceprezes OWL – poinformował na swoim Twitterze, że już niedługo drużyny e-sportowe z tej ligi rozdadzą graczom klucze do Overwatch na PC.

Co ciekawe, niektóre drużyny przeprowadziły już kilka rozdawnictw produkcji. Niestety, albo kopie rozeszły się błyskawicznie, albo nadmiar chętnych spowodował przeciążenie stron.

Spector ogłosił już, że współpracuje z Blizzard nad przygotowaniem większej ilości kluczy. Co więcej, gracze posiadający już produkcję będą mogli otrzymać Tokeny Ligowe, za które można kupić specjalne skórki.

Kolejne informacje zostaną podane już wkrótce, więc pozostaje tylko czekać.

Choć gra ma już kilka lat na karku, to wciąż jest bardzo popularna i stale przyciąga do siebie nowych graczy. Blizzard ciągle inwestuje w Overwatch League, które stale zwiększa swoją oglądalność.

Zeszłoroczne transmisje ligi śledziło dwukrotnie więcej osób niż wcześniej. Wynikało to zapewne z powrotu możliwości zdobycia wspomnianych wyżej tokenów, które są rozdawane również za oglądanie transmisji z rozgrywek.

Overwatch jest dostępne na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się