Chcesz sprawdzić Overwatch 2 przed premierą? Musisz obejść się smakiem

Skiny za 200 złotych? Twórcy Overwatch 2 mogą chcieć wejść na grząski grunt
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Blizzard potwierdza, że nie doczekamy się już kolejnych otwartych testów Overwatch 2. Na kolejną szansę na ogranie produkcji trzeba będzie poczekać kilka tygodni.

Niestety nie doczekamy się kolejnych testów wersji beta gry. Kontynuację Overwatch sprawdzimy dopiero przy okazji premiery, czyli 4 października. Do tego czasu Blizzard przeprowadzi jednak szereg wewnętrznych testów, dzięki którym firma upewni się, że gra może zadebiutować w dobrym stanie.

Od dziś pozostały tylko dwa miesiące do premiery Overwatch 2! Wiemy, że gracze nie mogą się już doczekać i widzieliśmy pytania o możliwość przeprowadzenia trzeciej publicznej bety. Chociaż będziemy codziennie testować OW2 wewnętrznie, nie planujemy żadnych dodatkowych publicznych testów wersji beta. Dzięki cennym opiniom, które otrzymaliśmy podczas testów alfa i dwóch publicznych testów beta, skupimy się na tym, aby 4 października wypuścić na rynek jak najlepszą grę.

– napisał Commercial Leader & VP Overwatch, Jon Spector, na Twitterze

Po debiucie gry raczej nie będziemy narzekać na nudę. Ujawniony przez Blizzard harmonogram zdradza, że do nowego Overwatch krótko po premierze trafi cała masa zawartości, w tym nowe mapy, skórki i postacie. W 2023 roku doczekamy się też wydania trybu PvE.

Overwatch 2 trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. Gra zadebiutuje w modelu free to play.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie