Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Overcooked do pobrania za darmo. Zatrzymasz na zawsze

Epic Games Store udostępnił kolejną grę za darmo i to nie byle jaką. Overcooked to doskonała zabawa dla całej rodziny.

Od 4 lipca w Epic Games Store możemy pobierać za darmo świetną grę Overcooked. Jeśli lubicie zabawę ze znajomymi przy jednym ekranie, powinniście wypróbować ten tytuł. Średnia z 15 recenzji tytułu na Metacritic to wysokie 81/100.

Overcooked pobierzemy za darmo od 4 do 11 lipca. Wystarczy w tym terminie dodać tytuł do swojej biblioteki, by został z nami na zawsze.

Overcooked to zwariowana gra dla maksimum czterech osób, w której gracze siedzący przy jednym ekranie muszą wspólnie coś upichcić. Pracując wspólnie z kumplami-kucharzami, musisz przyrządzić, ugotować i podać całą gamę smakowitych zamówień. Zrób to szybko, bo inaczej zniecierpliwieni klienci się wkurzą i sobie pójdą. Naostrz noże i uprasuj fartuch kucharski – tu nie ma miski na pomyłki! Postaw wszystko na jedną kartę dań w szalonych kuchniach! – zachęcają deweloperzy na karcie gry w sklepie Epic Games.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się