Opcjonalny abonament w Fortnite? Epic Games pyta graczy

Opcjonalny abonament w Fortnite? Epic Games pyta graczy
Newsy PC PS4 XOne

Twórcy Fortnite’a rozesłali fanom ankiety, z których wynika, że do battle royale może niebawem trafić nieobligatoryjny abonament.

Epic Games rozważa wprowadzenie do swojej gry opcjonalnej miesięcznej subskrypcji – tak przynajmniej można wnioskować z treści ankiet, które producent wysłał sympatykom Fortnite’a.

Abonament miałby kosztować 16 lub 19 dolarów za miesiąc. W przeliczeniu na polską walutę byłoby to 61 lub 72 złote. W ankiecie producent zapytał, jakie bonusy gracze chcieliby dostawać za wspomnianą kwotę – wspomniano o takich dodatkach jak karnet bojowy, 1000 V-Bucksów, czy chociażby udogodnienia dotyczące przedmiotów kosmetycznych. Nie zabrakło też możliwości wyrażenia opinii na temat cen abonamentu oraz samego pomysłu.

Oczywiście sam fakt, że Epicy zadali takie pytania, wcale nie jest równoznaczny z tym, że pomysł zostanie wcielony w życie.

Fortnite to wieloosobowa strzelanina z widokiem w TPP, w której trafiamy na wyspę z kilofem i mamy za zadanie przetrwać, szukając broni i schronienia. Tytuł trafił do graczy w 2017 i do tej pory cieszy się popularnością.

Poza swoim battle royale, Epic Games słynie również z rozdawanych co tydzień gier. Aktualnie w sklepie autorów Fortnite’a można zgarnąć za darmo Dungeons 3. Trzeba się jednak spieszyć: jutro o 17:00 tytuł wróci do swojej starej ceny, a Epicy zaproponują nam kolejną produkcję – The Textorcist: The Story of Ray Bibbia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie