Powstaje prequel Ocean’s Eleven. Ryan Gosling i Margot Robbie negocjują role

Ocean’s Eleven - w prequelu mogą zagrać Ryan Gosling i Margot Robbie
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra może otrzymać reboot z Ryanem Goslingiem i Margot Robbie w głównych rolach.

Serwis Variety podaje, że aktorzy prowadzą już rozmowy na temat udziału w produkcji. To byłby już kolejny tytuł, podczas którego Robbie i Gosling spotkają się na planie. W ostatnim czasie zagrali już w filmie fabularnym poświęconym Barbie. Jak na razie nie wiadomo, jak dokładnie mogłaby się potoczyć historia opowiedziana w nowej wersji filmu; portal wspomina jednak, że akcja może być osadzona w latach 60. w Europie; całość byłaby więc prequelem dla serii.

Oryginalne Ocean’s Eleven to film jeszcze z 1960 roku. Danny Ocean (Frank Sinatra) wraz z przyjaciółmi jeszcze z czasów II wojny światowej postanawia tu okraść kasyna w Las Vegas. Produkcja otrzymała nową wersję w 2001 roku; tym razem w główną rolę wcielił się George Clooney, a na ekranach oprócz niego pojawili się m.in. Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Julia Roberts, Casey Affleck, Elliott Gould, Carl Reiner oraz Don Cheadle. Film w reżyserii Stevena Soderbergha rozpoczął zresztą całą serię; łącznie dotychczas powstały cztery tytuły osadzone w świecie Danny’ego Oceana.

Variety informuje, że prequel filmu Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra może ruszyć z produkcją w marcu 2023 roku. Nie wiadomo więc, kiedy tytuł trafiłby do kin.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia