Nowy Uncharted na PlayStation 4. “Wygląda niesamowicie”

Nathan Drake weźmie udział w historii czwartej części gry – potwierdził Evan Wells, jeden z szefów studia Naughty Dog.

Wells podkreślił w wywiadzie dla Game Informera, że będziemy zaskoczeni wyglądem gry. Ponoć wygląda niesamowicie. Dodał, że czeka nas ekscytująca i pełna przygód opowieść. – Można powiedzieć, że w nowy sposób doświadczymy przygód Drake’a i jego towarzyszy – zaznaczył.

Wiadomo też, kto pracuje nad czwartą odsłoną Uncharted. Chodzi o Neila Druckmanna i Bruce’a Straley’a. Obaj tworzyli The Last of Us na PlayStation 3. Druckmann jako dyrektor kreatywny, a Straley jako reżyser. Teraz ten duet przejął stery w pracach nad Uncharted 4.

Czy oznacza to, że nowe przygody Drake’a zaczną przypominać The Last of Us? – W internecie krąży teoria sugerująca, że odejdziemy od formuły serii, że to właśnie The Last of Us jest wyznacznikiem stylu rozgrywki naszych przyszłych produkcji. W nowym Uncharted nie spodziewajcie się takich istotnych zmian – zastrzega Evan Wells.

Uncharted na PlayStation 4 – zwiastun

Wells dodaje, że w kolejnych częściach Uncharted zawsze ważne było usprawnianie technik narracji związanych z przedstawianiem sytuacji, w których znajdował się Drake. – Będziemy kontynuować tę ewolucję – podkreślił. Oznacza to, że rewolucyjnych zmian w rozgrywce raczej nie dostaniemy. Waszym zdaniem to słuszna droga?

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet