Nowy gameplay z Wiedźmina 3 ma aż 35 minut

Zdaje się, że niebawem zlepiając wszystkie materiały z YouTube, powstanie cała gra.

Tym razem CD Projekt RED pokazało spory materiał w którym Geralt zmierza do Novigradu. Przejeżdża w nim przez tętniące życiem miasto w którym każda dzielnica i każdy jej zaułek są niepowtarzalne. Wcześniej ten sam materiał był jedynie dostępny za zamkniętymi drzwiami wyłącznie na specjalnym pokazie podczas tegorocznego E3. Ostatnio został również przedstawiony na Gamescomie, a dzisiaj możemy go obejrzeć w bardzo dobrej jakości na YouTube wraz z komentarzem twórców. Jest to także część historii, która dzieje się zaraz po walce z Gryfem, którą z kolei widzieliśmy na otwartym pokazie Wiedźmina 3 podczas E3.

Dla przypomnienia warto dodać, że wcześniejsza premiera Wiedźmina 3 została przesunięta na 24 lutego przyszłego roku. Gra jeszcze kilka miesięcy temu była zapowiadana na koniec tego roku. Ukaże się na PC, PS4 oraz Xboksa One.


Przy okazji, jesteście ciekawi jak CD Projekt RED skomentowało udostępnienie dla Xboksa One kilku dodatków w edycji kolekcjonerskiej, wyłącznie na tę konsolę? Wypowiedź szefa studia znajdziecie tutaj.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet