Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowy Batman w akcji. Bruce Wayne powróci na ekrany kin

Do internetu trafiły zdjęcia z planu filmowego, przedstawiające głównego bohatera, jakim jest Batman.

W angielskim mieście Liverpool zrobiono szereg zdjęć, ukazujących Roberta Pattinsona w roli Człowieka Nietoperza. Przygotowuje się on do skoku z Royal Liver Building, będącego największym z budynków na Pier Head (przystani usytuowanej w centrum Liverpoolu).

Premiera filmu została przełożona na rok 2022. Za obraz odpowiada Matt Reeves, który pracował przy takich filmach jak: Projekt Monster (2008), czy Wojna o planetę małp (2017). Odtwórcą głównej roli, jest zaś aktor znany z takich obrazów jak Zmierzch (2008) lub Harry Potter i Czara Ognia (2005).

Fabuła nowego filmu o losach Bruce’a Wayne’a. ma opowiadać o polowaniu na nieuchwytnego, seryjnego zabójcę mordującego kandydatów na burmistrza miasta Gotham. Co ciekawe, opowieść ma być utrzymana w klimacie Noir. Na ekranie ujrzymy wiele ikonicznych postaci, takich jak Człowiek Zagadka czy Pingwin. Nie zabraknie także Kobiety Kot. Zoë Kravitz wcielająca się w Seline Kyle, ostro trenowała w czasie pandemii, aby sprostać wymogom filmowców.

Planujecie wybrać się do kin? A może wolicie gry traktujące o Batmanie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się