Nowe gry na PS4 i PS5. Smakowity posiłek, „residentowy” horror i nowości w polskiej grze

Nowe gry PS4 i PS5 w tym tygodniu. Nie zabrakło oczekiwanych pozycji
Newsy PS4 PS5

PlayStation Access ponownie pokazało nam nowe gry, które zadebiutuję na PS4 i PS5 w tym tygodniu. Tym razem dostaniemy głównie dodatki do uwielbianych gier.

Nowe gry tego tygodnia na PS4 i PS5 pokazano na krótkim materiale na kanale PlayStation, a my już zacieramy ręce. Tym razem dostaniemy przede wszystkim dwa duże dodatki do uwielbianych gier. Nie zabrakło jednak czegoś dla fanów horrorów, wyścigów i japońskich RPG-ów.

Cuphead: The Delicious Last Course (PS4 – 30 czerwca) to oczekiwany od dawna dodatek do legendarnego już w zasadzie Cuphead’a. I to nie byle drobne DLC, a zawierający naprawdę sporo pakiet nowości. Przede wszystkim zwiedzimy zupełnie nową krainę, gdzie stoczymy bitwy z kolejnymi przeciwnikami. Pojawi się także nowa postać, której użyjemy też w podstawowej przygodzie. Jakby tego było mało – dostaniemy jeszcze więcej nowych broni i czarów!

Outriders Worldslayer (PS4, PS5 – 30 czerwca), czyli dodatek do polskiej sieciowej gry zadebiutuje już niedługo. I tym razem możemy liczyć na wiele dobrego, a nie tylko parę ulepszeń. Worldslayer dodaje w zasadzie „wszystkiego po trochu”, czyli znajdziemy tu nowe modyfikacje, ulepszenia, poziomy wyposażenia, broń i wszystko inne, czego zapragniemy. Gracze (sami lub w kooperacji) stawią czoła Ereshkigal, która ma być najpoważniejszym przeciwnikiem, z jakim przyjdzie nam się w grze mierzyć.

Fobia – St. Dinfna Hotel (PS4, PS5 – 28 czerwca) jest nowym horrorem, który, choć nie wydaje się przekraczać nowych mostów, powinien ucieszyć fanów nowych odsłon Resident Evil. Tu także znajdziemy kamerę FPP, pokraczne stwory, z którymi przyjdzie nam walczyć i przytłaczającą liczbę zagadek do rozwiązania. W tytułowym hotelu będziemy musieli jako dziennikarz rozwiązać nadnaturalną tajemnicę.

Pozostałe nowe gry tego tygodnia to wyścigówka MX vs ATV Legends (PS4, PS5 – 28 czerwca), a także Disgaea 6 Complete (PS4, PS5 – 28 czerwca) w sam raz dla fanów j-RPG.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie