Nowa promocja od Nvidia. Kupisz GeForce GTX 950 lub 960, dostaniesz za darmo…

Nowa promocja od Nvidia. Kupisz GeForce GTX 950 lub 960, dostaniesz za darmo…
Gry za darmo Newsy PC Polecamy

Nvidia co jakiś czas organizuje akcję promocyjną, w której możemy zgarnąć określoną grę w bonusie za zakup konkretnej karty graficznej bądź laptopa wyposażonego w układ od zielonej ekipy. Dzisiaj startuje nowa promocja, skierowana do graczy, którzy wymieniają grafikę, lecz nie szukają czegoś z najwyższej półki.

Osoby, które skorzystają z ograniczonej czasowo promocji, przy zakupie karty graficznej GeForce GTX 950 lub 960, bądź też notebooka wyposażonego w kartę GeForce GTX 950M lub 960M, otrzymają grę Dead By Daylight lub Hard Reset Redux. Oba tytuły stoją na czele nowej generacji gier od twórców niezależnych – czytamy w komunikacje od firmy Nvidia.

Osoby zainteresowane szczegółami promocji powinny zajrzeć na stronę Nvidia, gdzie podano również sklepy, które biorą udział w najnowszej akcji.

Nvidia i nowa promocja.
Nvidia i nowa promocja.

Horror Dead by Daylight okazał się strzałem w dziesiątkę

Dead by Daylight od studia Behaviour Interactive zadebiutowało 14 czerwca tego roku na PC, czyli w okresie, kiedy oczy zdecydowanej większości graczy były zwrócone na nowości spływające do nas z targów E3 2016. Jak się jednak okazuje, tytuł i tak świetnie się sprzedał. Wydawca horroru podaje, że w ciągu pierwszego tygodnia od premiery gra rozeszła się liczbie ponad 270 tys. egzemplarzy i dała zarobić tyle, że zwróciły się całkowite koszty jej produkcji.

Z czym to się je? Dead by Daylight to sieciowy surwiwal horror z asymetrycznym trybem multiplayer. Jeden gracz wciela się w mordercę, a pozostała czwórka w zwykłe osoby, które muszą za wszelką cenę przeżyć. Choć ważna jest współpraca pomiędzy potencjalnymi ofiarami psychopaty, mogą one zdradzać swoich towarzyszy, ponieważ głównym celem jest przetrwanie, nawet kosztem wszelkich zasad moralnych.

Morderca dysponuje bogatym zestawem oręża, ofiary muszą natomiast kombinować, zastawiać pułapki i uciekać, kiedy robi się gorąco. Poniżej przypominamy premierowy zwiastun produkcji:

Hard Reset Redux czyli odświeżona strzelanina od Flying Wild Hog

Tytuł zadebiutował w czerwcu na PC oraz konsolach Xbox One i PS4. Hard Reset Redux to ulepszona strona wizualna, nowy typ przeciwników, poprawiony balans rozgrywki i lepsza wydajność. Ale to nie wszystko – Fletcher ma teraz nową broń, czyli zabójczą cyber-katanę, która w połączeniu z możliwością wykonywania szybkich uników pozwoli na zupełnie nowy sposób rozprawiania się z przeciwnikami – osobisty, bezpośredni i bardzo, bardzo emocjonujący.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie