Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowa gra za darmo od Epic Games Store już dzisiaj

Kto zbiera indyki rozdawane przez Epic Games Store, dzisiaj będzie mógł dołączyć do swojej kolekcji poruszającą grę przygodową od studia Ovosonico.

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier i już dzisiaj po południu będziemy mogli sięgnąć po Last Day of June. Tytuł został bardzo pozytywnie przyjęty przez graczy oraz recenzentów, o czym może świadczyć choćby średnia z 20 ocen na poziomie 75/100 (według Metacritic).

Last Day of June za darmo do 4 lipca

Last Day of June możemy dodawać do swojej biblioteki do 4 lipca, zatem jest sporo czasu, by dokonać tej prostej formalności. Tak opisano grę w sklepie firmy Epic:

Dołącz do Carla i June podczas przygody w filmowym stylu, którą rozpoczyna magiczna wycieczka w ich ulubione miejsce, i spróbuj uruchomić właściwe następstwo zdarzeń, by ocalić życie June i odpowiedzieć sobie na pytanie: „Na co mnie stać w obronie życia ukochanej osoby?”.

„Last Day of June” to interaktywna opowieść o miłości i stracie przedstawiona przez zespół wybitnych twórców.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się