Nowy horror od twórcy „Uciekaj!” na finałowym zwiastunie. Tak prezentuje się Nope

Nope zwiastun. Jordan Peele przedstawia najnowszy film
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Nope, czyli nadchodzący horror Jordana Peele’a, otrzymał dziś oficjalny i zarazem ostateczny zwiastun. Produkcja trafi do kin latem.

Premiera zapowiadanego już na naszych łamach filmu zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Universal Pictures zaprezentowało światu najnowszy zwiastun Nope – produkcji stworzonej przez reżysera szeroko docenianego Uciekaj!. Laureat Oscara tym razem przeniesie nas na Dziki Zachód, na którym oczywiście nie może być zbyt spokojnie. Żaden z uczestników wydarzeń nie przewidział chyba jednak, że cicha farma zostanie zaatakowana przez obcych. Całość będzie więc utrzymana w nieco westernowym klimacie, ale i z nutą science-fiction; choć takie połączenie z początku może brzmieć nieco dziwnie, jestem pewna, że Jordan Peele stworzy z tego niemałe arcydzieło.

W obsadzie Nope znaleźli się m.in. Daniel Kaluuya, Keke Palmer, Steven Yeun, a także Michael Wincott i Brandon Perea. Jordan Peele oprócz reżyserii zajął się również napisaniem scenariusza. Jest też współproducentem filmu wraz z Ianem Cooperem. Wiadomo już, że na tym nie skończy się współpraca Peele’a z Universal Pictures; twórca ma już podpisany z wytwórnią kontrakt na łącznie pięć filmów. Jak na razie nie podano jednak żadnych szczegółów związanych z pozostałymi produkcjami.

Premierę Nope wyznaczono na 22 lipca 2022 roku. Film w polskich kinach będzie wyświetlany prawdopodobnie pod tytułem Nie!. Dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie