Nintendo może liczyć na dalszy rozwój Switcha? Dzięki temu oświadczeniu na pewno

Nintendo może liczyć na dalszy rozwój Switcha? Dzięki temu oświadczeniu na pewno
Newsy Switch

Dobre wieści z obozu Japończyków.

Do tej pory nie było jasne, czy tacy wydawcy jak EA oraz Ubisoft będą w stanie wspierać swoimi grami Nintendo Switch. Teraz sprawa nieco bardziej się rozjaśniła.

Otóż dyrektor zarządzający francuskim oddziałem Nintendo Philippe Lavoue przekazał w rozmowie z Les Numériques, że sprzedaż gry FIFA 18 na Nintendo Switch przerosła oczekiwania. Produkcję w samej Francji kupiło 73 tys. osób, co jest zadowalającym dla korporacji wynikiem.

Obowiązkowe zdjęcia dla fanów Wiedźmina i Triss MerigoldW nawiązaniu do tego co przekazał Lavoue, sprzedaż FIFA 18 na Switch była testem dla EA, który jest do zdania w przypadku konsoli Nintendo. Dodał też, że więcej gier z serii FIFA trafi na ten sprzęt, zwłaszcza jeśli chodzi o sezon World Cup.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie