Niepublikowane wcześniej materiały z Wiedźmina!

Oglądajcie na żywo.

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, zapraszają na tegoroczne targi PAX West, podczas których odbędzie się wyjątkowy panel dyskusyjny z okazji 10. rocznicy premiery pierwszej gry z trylogii o przygodach Geralta z Rivii.

Panel zatytułowany “Celebrating the 10th Anniversary of The Witcher” pozwoli uczestnikom odbyć podróż w czasie sięgającą początków dziś jednej z największych serii gier RPG na świecie. O tym jak rozpoczęła się ta niezwykła przygoda oraz o wyzwaniach jakie napotkali na swojej drodze opowiedzą twórcy gier WiedźminWiedźmin 2: Zabójcy KrólówWiedźmin 3: Dziki Gon, a także dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. W trakcie panelu zaprezentowane zostaną niepublikowane dotąd materiały zza kulis powstawania wiedźmińskiej trylogii, które rzucają nowe światło na historię, która rozpoczęła się 10 lat temu. Wydarzenie poprowadzi Danny O’Dwyer, założyciel i redaktor naczelny kanału Noclip w serwisie YouTube.

Całość będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem serwisu Twitch w niedzielę, 3 września, w godzinach 21:00 – 23:00 czasu polskiego.

Źródło: CD Projekt RED

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.