Niebieski ekran i błąd CE-34878-0 dopadł GTA V na PlayStation 4

Jest na to jakaś rada?

Już w zeszłym tygodniu na stronie pomocy technicznej Rockstar Games jeden z graczy żalił się, że podczas rozgrywki w GTA Online na PS4 pojawia się niebieski ekran, informujący o błędzie CE-34878-0. Czasem zdarza się to również w trybie dla pojedynczego gracza.


Wczoraj nastąpiła jednak prawdziwa fala zgłoszeń dotycząca wspomnianego problemu. Wątek na PSN Support rozrósł się w ciągu kilku godzin do ośmiu stron, coraz więcej niezadowolonych graczy pisze o błędzie również na stronie Rockstar Games. Jeden z nich otrzymał odpowiedź od dewelopera: Szukamy przyczyn pojawiania się błędu, nasi programiści już pracują nad jego rozwiązaniem.

Gracze donoszą, że błąd pojawia się, kiedy jesteśmy podłączeni do internetu. Jeśli odetniemy PlayStation 4 od sieci, możemy spokojnie grać w trybie off-line. Część z osób radzi, by przeinstalować GTA V, co ponoć ma naprawić problem. Jednak nie zawsze to działa, o czym świadczą wpisy sfrustrowanych osób, które straciły na to czas, a problem pozostał. Inni radzą, by pograć z godzinę off-line, zapisać grę i ponownie podłączyć się do sieci.

Co ciekawe, niektórzy piszą, że jeszcze wczoraj wyskakiwał im podczas gry error CE-34878-0, a dzisiaj wszystko działa jak należy. Niemniej jednak problem nie został do końca rozwiązany i musimy zaczekać na krok ze strony Rockstar.

Zetknęliście się z błędem CE-34878-0?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet