Jennifer Lawrence, Leonardo di Caprio i Timothee Chalamet w filmie Nie patrz w górę

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Nie patrz w górę jednym z najczęściej oglądanych filmów na Netflix

Zaledwie kilkanaście dni zajęło Nie patrz w górę wdrapanie się na 3. miejsce listy filmów najpopularniejszych w ciągu 28 dni od premiery na Netflix.

Czy to doskonała kampania reklamowa, czy może tematyka na czasie – faktem jest, że Nie patrz w górę cieszy się na Netflix ogromną popularnością. Film oglądano łącznie przez ponad 263 miliony godzin. Pokonał tym samym takie tytuły jak Niewybaczalne (208 mln) czy Enola Holmes (189 mln). Wyżej znajdują się jedynie Czerwona nota z wynikiem 364 mln oraz Nie otwieraj oczu z 282 mln. Drugi z tytułów nie stanowi zatem aż tak dużej konkurencji; może się jeszcze okazać, że najnowszy film Adama McKaya jeszcze go pokona.

Produkcja opowiada o doktorantce astronomii (Jennifer Lawrence), która odkrywa nieznaną do tej pory kometę. Okazuje się jednak, że kometa zbliża się do Ziemi i uderzy w nią za około pół roku. Wraz ze swoim profesorem (Leonardo DiCaprio) Kate próbuje ostrzec ludzi przed zagrożeniem. W świecie sterowanym przez media społecznościowe i wypełnionym celebryckimi skandalami nikt jednak nie zwraca uwagi na naukowców.

Film wyróżnia się naprawdę doskonałą obsadą. Oprócz wspomnianych Lawrence i DiCaprio na ekranach pojawiają się m.in. Meryl Streep, Cate Blanchett, Ron Perlman, Ariana Grande, Jonah Hill oraz Timothée Chalamet. Od 24 grudnia 2021 możecie obejrzeć popularny tytuł na platformie Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się