Netflix oficjalnie ogłasza wprowadzenie pakietu z reklamami. Wesprze go… Microsoft

Netflix - reklamy zostaną wprowadzone na platformie przez Microsoft
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

To już pewne – Netflix wprowadza reklamy w ramach jednego pakietu. We wdrożeniu nowości spółce pomoże Microsoft.

Pogłoski o tańszym abonamencie Netflix uwzględniającym reklamy krążyły w branży już od jakiegoś czasu. Dziś wreszcie wiemy, że portal rzeczywiście wprowadzi takie rozwiązanie. Pod kątem technologicznym firmę wesprze Microsoft, co dla spółki z Redmond również jest swego rodzaju nowością. Rynek reklamowy do tej pory był zdominowany przez Google, wygląda więc na to, że Microsoft zamierza stanąć do wyrównanej walki.

„Microsoft udowodnił, że potrafi zaspokoić wszystkie nasze potrzeby reklamowe i razem stworzymy nową ofertę wspierającą reklamy. Co najważniejsze, Microsoft zaoferował elastyczność w kwestii wprowadzania innowacji zarówno po stronie technologii, jak i sprzedaży, a ponadto zapewnił silne zabezpieczenia prywatności naszych użytkowników”.

Co ważne, dotychczasowe pakiety pozostaną bez zmian – w nich reklam nie zobaczymy. Reklamy pojawią się wyłącznie w ramach jednego abonamentu, który za to będzie nieco tańszy. Jak na razie jednak nie wiadomo, ile wyniesie polska cena takiej subskrypcji. Nie ma także informacji na temat tego, kiedy nowy plan zostanie wdrożony. Zapewne szczegóły poznamy w najbliższym czasie – również te dotyczące samej formy reklam.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie