Naukowcy opowiadają, jak gra w motyle mahjong wpływa na dziecko

gra w motyle
PG Exclusive

Granie online na smartfonie lub komputerze to świetna zabawa w zespole. Na przykład możesz zaprosić swojego najlepszego przyjaciela lub mamę i tatę do wspólnej zabawy. Na portalu „Game-Game” jest wiele takich rozrywek, w które można grać online. Znajdź grę na stronie Gra Gra, uruchom ją bezpośrednio w przeglądarce — i ciesz się grą.

Przeprowadzone badanie dotyczące wpływu gier online na ludzki mózg

 Duńscy naukowcy przeprowadzili badania z tymi, którzy grają online, a nie. Okazało się, że osoby grające w gry online znacznie szybciej uczą się nowych umiejętności motorycznych, a umysł szybciej dostrzega nowe dane. Oceny pęków kluczy również rosną wśród graczy. Ponadto poprawia się pamięć wzrokowa, łagodzi nerwowość, poprawia się sen i metabolizm w ciele.

Oczywiście należy zwrócić uwagę na grę Mahjong Motyl Kyodai (Butterfly Kyodai). Teraz wiemy na pewno, że internetowy mahjong motylkowy kyodai jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Nie ma wątpliwości, że ta mini-gra ma zalety, które są następujące:

  • Rozwija mózg;
  • Rozwija umiejętność szybkiego reagowania;
  • Poprawia zdolności motoryczne niemowląt w wieku 3-7 lat.

Możesz także zwrócić uwagę na grę „Zręczni złodzieje” dla rozwoju dziecka. To kolejna popularna gra online dla jednego lub dwóch graczy. Wydarzenia z gry online mają miejsce w więzieniu. Postacie – 2 charyzmatycznych więźniów. Ich zadaniem jest ucieczka przed ochroną, zabierając ze sobą pieniądze szefa całego więzienia, który w nieczysty sposób bardzo się wzbogacił. nietypowa lokalizacja, górna działka – będzie ciekawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Inne znane darmowe gry online dla dwóch graczy:

  • Strzelanie w lesie;
  • Wysadzić;
  • Legendy baseballu;
  • Gry strzelanki i tak dalej.

Materiał powstał we współpracy z portale Game-game.pl

Udostępnij: