gra w motyle

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Naukowcy opowiadają, jak gra w motyle mahjong wpływa na dziecko

Granie online na smartfonie lub komputerze to świetna zabawa w zespole. Na przykład możesz zaprosić swojego najlepszego przyjaciela lub mamę i tatę do wspólnej zabawy. Na portalu „Game-Game” jest wiele takich rozrywek, w które można grać online. Znajdź grę na stronie Gra Gra, uruchom ją bezpośrednio w przeglądarce — i ciesz się grą.

Przeprowadzone badanie dotyczące wpływu gier online na ludzki mózg

 Duńscy naukowcy przeprowadzili badania z tymi, którzy grają online, a nie. Okazało się, że osoby grające w gry online znacznie szybciej uczą się nowych umiejętności motorycznych, a umysł szybciej dostrzega nowe dane. Oceny pęków kluczy również rosną wśród graczy. Ponadto poprawia się pamięć wzrokowa, łagodzi nerwowość, poprawia się sen i metabolizm w ciele.

Oczywiście należy zwrócić uwagę na grę Mahjong Motyl Kyodai (Butterfly Kyodai). Teraz wiemy na pewno, że internetowy mahjong motylkowy kyodai jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Nie ma wątpliwości, że ta mini-gra ma zalety, które są następujące:

  • Rozwija mózg;
  • Rozwija umiejętność szybkiego reagowania;
  • Poprawia zdolności motoryczne niemowląt w wieku 3-7 lat.

Możesz także zwrócić uwagę na grę „Zręczni złodzieje” dla rozwoju dziecka. To kolejna popularna gra online dla jednego lub dwóch graczy. Wydarzenia z gry online mają miejsce w więzieniu. Postacie – 2 charyzmatycznych więźniów. Ich zadaniem jest ucieczka przed ochroną, zabierając ze sobą pieniądze szefa całego więzienia, który w nieczysty sposób bardzo się wzbogacił. nietypowa lokalizacja, górna działka – będzie ciekawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Inne znane darmowe gry online dla dwóch graczy:

  • Strzelanie w lesie;
  • Wysadzić;
  • Legendy baseballu;
  • Gry strzelanki i tak dalej.

Materiał powstał we współpracy z portale Game-game.pl

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%