The Last of Us doczeka się wersji filmowej

Wytwórnia Ghost House Pictures zajmie się ekranizacją hitu Naughty Dog.

Jak powiedział prezes Naughty Dog – Evan Wells, pomysł na filmową adaptacje zrodził się już w czerwcu. Jego zdaniem współpraca Screen Games (dystrybutor) z Ghost House Pictures jest idealnym połączeniem i nie znaleziono innych partnerów, którzy dążąc do najwyższych standardów tak dobrze zrozumieliby wizję filmu.


Wszystkie osoby zaangażowane w grę będą pracować przy filmie. Za scenariusz odpowiadać będzie Neil Druckamann (pełniący funkcję dyrektora kreatywnego). Wraz z Wellsem i Balastra’em oraz Brucem Straley’em obejmie on także stanowisko producenta wykonawczego.

Screen Games to filmowa wytwórnia, która m.in. ma na koncie takie ekranizacje jak: Resident Evil, Underworld, Zgon na pogrzebie, Przekręt czy Koszmar kolejnego lata. Ghost House Pictures natomiast stworzył takie produkcje jak: Kroniki Opętania, Boogeyman 2 czy Martwe zło.

Gra The Last of Us opowiada przejmująca i świetnie przedstawioną historię. Film będzie z pewnością zwieńczeniem marzeń wielu osób, które wcieliły się w bohaterów tytułu na konsoli PlayStation 3.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

  • Eld

    Mortal Kombat to było coś 😉

  • geronimo

    Dobre filmy oparte na grach? Na pewno nie Tomb Raider!!!!!!

8 Shares
Share8
+1
Tweet