Najpierw pogrzebali Paragon. Teraz wydają oświadczenie dotyczące drugiej gry

Jaki los spotka Fortnite?

Epic Games, twórca między innymi takich hitów jak seria Gears of War, czy Unreal, ogłosił że 26 kwietnia tego roku wyłącza serwery gry Paragon. Produkcja jest na rynku od 2016 roku i od tamtego czasu nie wyszła z fazy testowej. Wygląda na to, że już nigdy nie wyjdzie.

Twórcy przyznają, że produkcja nie cieszy się dużym zainteresowaniem graczy, przynajmniej nie takim, aby opłacało się dalej inwestować w projekt. Epic Games obiecuje zwrócić graczom pieniądze, które wydali na różnego rodzaju dodatki w grze. W tym celu muszą wypełnić specjalny formularz w dziale pomocy technicznej gry.

10 gorących premier na obecny tydzień. Koniec nudy, są wielkie serie!

Co z ich pozostałymi produkcjami, jak chociażby Fortnite, w którego powstanie włożyli sporo energii? Otóż okazuje się, że Epic Games będzie wspierać tę produkcję i najwidoczniej moce zespołu zostaną przełożone własnie z Paragon na Fortnite. Z biznesowego punktu widzenia to zapewne bardzo dobry ruch i jedyny, który może być w tym momencie opłacalny.

Dodatkowo, Epic Games podkreśla, że zaprzestanie wsparcia dla Paragon, oznacza więcej zawartości w przyszłości dla Fortnite.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: