Grasz w Starfield? Oto 3 najlepsze mody, które musisz mieć

Najlepsze mody do Starfield.
Newsy PC

Od dawna wiadomo było, że najnowsza gra Bethesdy stanie się kolebką fanowskich dodatków i usprawnień. Dziś rzucimy okiem na 3 najlepsze mody do Starfield, które koniecznie trzeba zainstalować.

Na pierwszy ogień idzie Simple Faster Walk. Modyfikacja wpływa na prędkość poruszania się postaci niezależnych, ponieważ domyślna szybkość pozostawia wiele do życzenia. Ułatwia to podążanie za nimi i sprawia, że nie dostaniemy prędkiego napadu furii. Co tu dużo mówić, twórcy zaopatrzyli bohaterów w niezbyt sprawny zestaw nóg. Dobrze, że chociaż ta modyfikacja to naprawia.

Drugi mod dotyczy jednego z bardziej kontrowersyjnych elementów gry. Chodzi o ekwipunek, który bez wątpienia nie jest idealny. Nawigacja po specyficznym menu może przyprawić o ból głowy. Dlatego właśnie społeczność modderska postanowiła uporać się z tym faktem. Najlepsze mody do Starfield to również poprawa interfejsu i tak jest w przypadku moda StarUI Inventory.

Nie jest to najpiękniej wyglądający inwentarz, ale jak najbardziej spełnia swoje zadanie i jest bardzo użyteczny. W czytelniejszy sposób prezentują się nasze zasoby, możemy je łatwiej segregować i szybciej połapać się w tym, co znaleźliśmy podczas podróży. Jak zainstalować ten mod? Warto skorzystać z poradnika.

Trzeci mod to prawdziwa gratka dla fanów craftingu. Ten element w Starfield został potraktowany nieco po macoszemu, ostatecznie nie dając graczom dużego pola do popisu. Co powiecie na możliwość tworzenia przedmiotów, które są rzeczywiście przydatne? Modyfikacja Craftable Ammo and Utilities sprawia, że samodzielnie wykonamy najważniejsze przedmioty. Są to m.in. medpaki, amunicja i nie tylko.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie