Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Mortal Kombat reboot. Film trafi na HBO Max

Studio Warner Bros potwierdziło, że odświeżona wersja Mortal Kombat pojawi się na platformie HBO Max.

Dzisiaj informowaliśmy Was o radosnej nowinieHBO Max zawita do Polski. Dzięki temu wiele filmowych hitów będziemy mogli obejrzeć tego samego dnia w kinie oraz we własnym domu. Nie inaczej sytuacja ma się z ekranizacją znanej wszystkim gry Mortal Kombat. Na decyzję dystrybucji widowisk ma oczywiście wpływ pandemia. Pierwotnie premiera mordobicia była ustalona na 15 stycznia 2021, ale koronawirus pokrzyżował plany twórców.

Ostatnia pełnoprawna cześć serii, o podtytule Anihilacja, nie zdobyła serc krytyków i widzów. Mortal nie został doceniony m.in. za drewniane dialogi, kiepską grę aktorską i słabej jakości efekty specjalne. Całość została przez niektórych porównana do Power Rangers. Jedynka spotkała się ze znacznie przychylniejszym odzewem ze strony odbiorców. Film opowiadał o grupie bohaterów, którzy próbują uratować Ziemię przed atakami sił ciemności.

Miejmy nadzieję, że Mortal Kombat reboot od Warner Bros pokaże pazur.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się