Mortal Kombat 11 vs MKX – porównanie wyglądu postaci. Które modele lepsze?

Znamy już kilku fighterów, którzy trafią do Mortal Kombat 11, zatem możliwe jest porównanie nowych wizerunków ze starszymi.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 przygotował wczesne porównanie postaci Mortal Kombat 11 vs Mortal Kombat X. Możemy zatem spojrzeć np. na Scorpiona, Sub-Zero czy Raidena. Jest też Sonya oraz Kung Lao.

Dajcie znać, które modele bardziej Wam się podobają!

Mortal Kombat 11 – beta na PS4 i Xbox One

Na oficjalnej stronie Mortal Kombat Games Support, w dziale FAQ, potwierdzono, że zamknięta przedpremierowa beta przeznaczona będzie wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4PlayStation 4 ProXbox One oraz Xbox One X. O wersjach Slim nie wspomniano, lecz uważamy to za oczywiste.

Oznacza to, że właściciele Nintendo Switch oraz PC muszą obejść się smakiem i nie będą mieli możliwości sprawdzenia, jak tytuł wygląda przed swoim debiutem. Jest to niepokojąca wiadomość szczególnie dla osób, które będą chciały kupić Mortal Kombat 11 w wersji na PC. Jak wiemy, z optymalizacją poprzedniej części było bardzo krucho w dniu premiery i dopiero wersja XL uratowała sprawę.

NetherRealm Studios obiecuje jednak, że port Mortal Kombat 11 na PC będzie wyśmienity i zadba o niego polskie studio z wielkim doświadczeniem.

Data premiery wersji beta Mortal Kombat 11 nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy jedynie, że pełna wersja zadebiutuje 23 kwietnia na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: