Mortal Kombat 11 – nowe fatality, postacie i animacje? Wydawca o latach wsparcia dla gry

Mortal Kombat 11 – nowe fatality, postacie i animacje? Wydawca o latach wsparcia dla gry
Newsy PC PS4 Switch XOne

Mortal Kombat 11 przyjął się rewelacyjnie wśród graczy i choć rysą na gładkiej powierzchni okazał się system progresji, tytuł stał się „największym wydarzeniem w historii wydawcy”. Szef Warner Bros. Interactive Entertainment ujawnia, że szybko nie da nam zapomnieć o MK 11.

Mortal Kombat 11 od NetherRealm Studios znajduje się co prawda pod ostrzałem graczy narzekających na system progresji, lecz nie zmienia to faktu, że gra jest ogromnym sukcesem. Według Davida Haddada, prezesa Warner Bros. Interactive Entertainment (dzięki VentureBeat), bijatyka stała się największym wydarzeniem w historii wydawcy. Haddad zaznaczył: Nie mogę być bardziej dumny z zespołu deweloperskiego i tego, co zrobili oraz z innowacji, jakie wprowadzili do Mortal Kombat.

Co prawda konkretne liczby odnośnie sprzedaży Mortal Kombat 11 nie zostały przez Haddada przytoczone, lecz po jego słowach można spodziewać się, że są powyżej oczekiwań wydawcy. Haddad wspomniał, że tytuł otrzyma mnóstwo wsparcia, a deweloperzy mają zaplanowane lata nowych treści. Wypowiedź nie została rozwinięta, lecz nietrudno się domyślić, co oznacza.

Mortal Kombat 11 – szykujmy się na season pass/DLC

Lata wsparcia to prawdopodobnie przepustki sezonowe, które będą zawierały nowych zawodników, a co za tym idzie, również nowe fatality, które wykonają. Spodziewamy się też nowych animacji dla dostępnych już postaci, skórek, a może nawet kolejnych aren, na których stoczymy pojedynki.

Nadchodzące nowe postacie do MK 11 zwiastuje niedawne znalezisko w plikach gry w wersji na Nintendo Switch. Jeden z użytkowników forum Reddit wyszperała w nich wzmiankę o dziewięciu dodatkowych postaciach:

  • Joker
  • Shang Tsung
  • Night Wolf
  • Terminator
  • Sindel
  • Spawn
  • Ash
  • Fujin
  • Sheeva

Z pewnością taka lista nie znalazła się w plikach gry przypadkowo.

Obecnie NetherRealm Studios nie myśli jednak o dodatkach, ponieważ jest zajęty naprawianiem problemów związanych z progresją. Na dniach powinniśmy otrzymać aktualizację, która ma poprawić ten aspekt gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie