Nadchodzi kolejna przygoda. Oto zwiastun Morskiej bestii, nowej animacji od twórcy Vaiany

kadr z filmu Morska bestia
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Netflix zaprezentował teaser filmu Morska bestia, czyli nadchodzącej animacji od twórcy popularnych produkcji Disneya.

Za nowy tytuł odpowiada bowiem Chris Williams, który ma na swoim koncie takie filmy animowane jak Wielka szóstka, Piorun czy Vaiana: Skarb oceanu. To może być najlepsza gwarancja tego, że Morska bestia dorówna animacjom Disneya czy Pixara.

Akcję filmu osadzono w czasach, gdy zawód łowcy morskich potworów był jeszcze nobilitacją. Jeden z nich, Jacob Holland (w tej roli usłyszymy w oryginalnej wersji Karla Urbana) nieoczekiwanie znajduje na swoim statku młodą dziewczynę imieniem Maisie Brumble (Zaris-Angel Hator). Wraz z resztą załogi Hollanda bohaterowie wyruszają na niezapomnianą przygodę.

Oprócz wspomnianych już Urbana i Hator w oryginalnej obsadzie głosowej pojawią się m.in. Jared Harris, Marianne Jean-Baptiste, Dan Stevens, a także Kathy Burke. Premierę filmu wyznaczono na 8 lipca 2022 roku na platformie Netflix; dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany teaser animacji:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie