MiniPC Intela już w Polsce

To coś dla fanów poręcznych desktopów.

Intel NUC Skull Canyon jest już dostępny na polskim rynku. Wydajny procesor Intel Core i7 szóstej generacji, układ graficzny Intel Iris Pro, do 32 gigabajtów pamięci RAM na pokładzie, a wszystko to zamknięte w obudowie o wymiarach 215x116x23mm. Umieszczona na obudowie czaszka nie pozostawia wątpliwości – nowy NUC to komputer miniPC zaprojektowany z myślą o graczach.

Producent zadbał o dwa sloty na szybkie dyski SSD, oparte na interfejsie M.2 SATA lub PCI Express oraz slot na karty SD. Urządzenie wyposażono w cztery porty USB 3.0, gniazdo HDMI 2.0, MiniDisplay Port 1.2 oraz port Thunderbolt 3. Ten ostatni oferuje transmisję danych z prędkością 40 Gbps i możliwość jednoczesnej obsługi nawet dwóch sygnałów wideo 4K. Thunderbolt 3 to także zintegrowane złącze USB 3.1 oraz DisplayPort 1.2.


Intel NUC Skull Canyon wyposażono w szybki moduł WiFi 802.11ac oraz moduł Bluetooth 4.2, pozwalający na podłączenie do komputera urządzeń peryferyjnych – klawiatury, myszy czy słuchawek.

Intel NUC Skull Canyon oferowany jest w zestawie z dwiema czarnymi obudowami – jedną z charakterystycznym symbolem czaszki, drugą – klasyczną, pozbawioną wzorów.

Intel NUC Skull Canyon
Intel NUC Skull Canyon

Źródło: Intel

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

24 Shares
Share24
+1
Tweet