Nadchodzi Miasto jest nasze – nowy serial twórców Prawa ulicy. Jest zwiastun produkcji

Jon Bernthal w serialu Miasto jest nasze od HBO Max
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Już za niecałe dwa tygodnie nadejdzie premiera Miasto jest nasze, nowego serialu kryminalnego od platformy HBO Max.

I to właśnie z okazji zbliżającej się kwietniowej premiery otrzymaliśmy zupełnie nowy zwiastun. Serial oparto na książce Justina Fentona, który jako pierwszy opisał przypadek korupcji wśród policji w Baltimore. Głównym bohaterem jest Wayne Jenkins (Jon Bernthal), skorumpowany policjant odpowiedzialny za kryzys wizerunkowy lokalnych służb. Oficer ma na sumieniu wyłudzenia pieniędzy od aresztowanych, kradzieże oraz preparowanie fałszywych dowodów. Na jego tropie jest już jednak agentka FBI analizująca bezprawne działania policji.

W głównej roli zobaczymy Jona Bernthala (Punisher, The Walking Dead). Oprócz niego na ekranach pojawią się również m.in. Dagmara Domińczyk (jako Erika Jensen, wspomniana już agentka FBI), Josh Charles, Don Harvey, Treat Williams, Jamie Hector, Darrell Britt-Gibson, Rob Brown, a także McKinley Belcher III. Za całą produkcję odpowiadają: David Simon i George Pelecanos, czyli twórcy kultowego już serialu kryminalnego Prawo ulicy.

Miasto jest nasze zadebiutuje na platformie HBO Max już 25 kwietnia, a kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień. Jak na razie prezentujemy Wam obiecany zwiastun produkcji:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie