Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Metro 2033 Redux i Everything za darmo do pobrania

Zbieracze darmowych gier od Epic Games Store mogą już sięgnąć po kolejne dwie naprawdę dobre produkcje.

Epic Games Store nadal kusi graczy darmowymi grami i trzeba przyznać, że ostatnio wychodzi to naprawdę znakomicie. Po 6 grach z Batmanem za darmo w sklepie pojawiły się kolejne prezenty.

Metro 2033 Redux i Everything za darmo do 3 października

Do 3 października możemy pobierać w Epic Games Store kolejne mocne tytuły. Pierwszym jest odświeżona wersja Metro 2033. To właśnie ten tytuł rozpoczął krucjatę serii stworzonej przez pisarza Dmitrija Głuchowskiego na rynku gier wideo.

W 2013 roku świat został zniszczony w wyniku kataklizmu, a prawie cała ludzkość uległa zagładzie. Powierzchnia ziemi stała się trującym pustkowiem. Garstka ocalałych schroniła się w podziemiach moskiewskiego metra, a cywilizację człowieka znów ogarnął mrok średniowiecza. Jest rok 2033. Pod powierzchnią ziemi zdążyło się już urodzić i wyrosnąć całe pokolenie. Oblegane przez wrogów miasta przy stacjach metra walczą o przetrwanie – zarówno między sobą, jak i ze zmutowanymi koszmarami czyhającymi na powierzchni.

Drugi tytuł to z kolei Everything – proceduralna, uhonorowana nagrodami gra symulująca rzeczywistość, w której możesz stać się wszystkim, co widzisz: zwierzętami, planetami, galaktykami i jeszcze dalszymi partiami kosmosu. Podróżuj między różnymi poziomami bytu i odkrywaj rozległy wszechświat wzajemnie powiązanych rzeczy, który nie narzuca celów, nie wyznacza zadań i nie ocenia.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się