Metro 2033 Redux i Everything za darmo do pobrania

Metro 2033 Redux i Everything za darmo do pobrania
Gry za darmo Newsy PC

Zbieracze darmowych gier od Epic Games Store mogą już sięgnąć po kolejne dwie naprawdę dobre produkcje.

Epic Games Store nadal kusi graczy darmowymi grami i trzeba przyznać, że ostatnio wychodzi to naprawdę znakomicie. Po 6 grach z Batmanem za darmo w sklepie pojawiły się kolejne prezenty.

Metro 2033 Redux i Everything za darmo do 3 października

Do 3 października możemy pobierać w Epic Games Store kolejne mocne tytuły. Pierwszym jest odświeżona wersja Metro 2033. To właśnie ten tytuł rozpoczął krucjatę serii stworzonej przez pisarza Dmitrija Głuchowskiego na rynku gier wideo.

W 2013 roku świat został zniszczony w wyniku kataklizmu, a prawie cała ludzkość uległa zagładzie. Powierzchnia ziemi stała się trującym pustkowiem. Garstka ocalałych schroniła się w podziemiach moskiewskiego metra, a cywilizację człowieka znów ogarnął mrok średniowiecza. Jest rok 2033. Pod powierzchnią ziemi zdążyło się już urodzić i wyrosnąć całe pokolenie. Oblegane przez wrogów miasta przy stacjach metra walczą o przetrwanie – zarówno między sobą, jak i ze zmutowanymi koszmarami czyhającymi na powierzchni.

Drugi tytuł to z kolei Everything – proceduralna, uhonorowana nagrodami gra symulująca rzeczywistość, w której możesz stać się wszystkim, co widzisz: zwierzętami, planetami, galaktykami i jeszcze dalszymi partiami kosmosu. Podróżuj między różnymi poziomami bytu i odkrywaj rozległy wszechświat wzajemnie powiązanych rzeczy, który nie narzuca celów, nie wyznacza zadań i nie ocenia.


Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie