Marvel's Spider-Man Remastered - Spider-Man buja się po sieci na mieście

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Patch 1.005 do Marvel’s Spider-Man Remastered już jest. Co wprowadzili twórcy?

Do Marvel’s Spider-Man Remastered wyszła nowa aktualizacja. Patch 1.005 jest przewidziany jedynie dla wersji gry stworzonej z myślą o konsoli PS5. Dlaczego?

Jak informuje redakcja MP1st po kontakcie z Insomniac Games, nowy update wprowadza jedynie zmiany w kwestii ogólnej stabilności i śledzenia promieni. W związku z tym jest to jeden z najmniejszych patchy pod kątem liczby zmian. Nie ma, co się dziwić, bowiem od premiery gry minęło już wiele miesięcy. Do tego czasu wyszło już wiele poprawek, dlatego naturalną sytuacją jest fakt, że kolejne patch notesy należą do tych nie najobszerniejszych.

Marvel’s Spider-Man Remastered – lista zmian i poprawek:

  • Poprawki stabilności i ray tracingu

Dajcie znać, jeśli zauważycie różnicę w działaniu gry. Deweloperzy nie doprecyzowali dokładnie, na czym skupiono się w aktualizacji 1.005. Bardzo możliwe, że są to dość skomplikowane zmiany wewnątrz silnika gry, które ciężko wytłumaczyć innymi słowami niż tymi powyżej.

Dziś na Planecie Gracza pojawił się jeszcze jeden tekst o Spider-Manie, aczkolwiek w tym przypadku o jego filmowym wcieleniu. Do sieci trafił ogromny przeciek trailera filmu Spider-Man: No Way Home, który Sony obecnie usuwa z sieci. Najważniejsze z niego informacje znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się