Marvel i FPS? Popularne uniwersum może doczekać się nowej gry

Marvel
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Plotka głosi, że już wkrótce możemy poznać szczegóły nadchodzącej gry w popularnym uniwersum. Marvel może otrzymać wyjątkową grę FPS, która zapewni graczom nowe podejście do świata superbohaterów. Co wiemy o potencjalnie nadchodzącej produkcji?

Marvel z nową grą. To FPS?

W sieci pojawiły się plotki dotyczące nowej gry w popularnym uniwersum. Jeżeli Marvel kojarzył wam się z typowymi akcyjniakami w stylu Marvel’s Spider-Man czy Avengers, to wkrótce być może otrzymamy coś zupełnie nowego. Potencjalnie ma to być gra FPS, a konkretniej strzelanka wieloosobowa.

Jeden z branżowych insiderów podał na portalu X informację, jakoby studio NetEase Games miało być w trakcie opracowywania nowej gry w omawianym uniwersum. Co ciekawe, produkcja ta to rzekomo wieloosobowy FPS, który mocno zmieni dotychczas prezentowany obraz gier z suberbohaterami w rolach głównych. Gracze dowiedzieli się o tym m.in. za sprawą ogłoszenia dotyczącego pracy, które pojawiło się w internecie. Co ważne, gra ma stanowić produkcję AAA:

Jako fan gier z tego uniwersum przyznaję, że… muszę wstrzymać się ze swoimi oczekiwaniami. To na razie tylko plotka i nie ma sensu, abyśmy budowali konkretny obraz domniemanej produkcji. Świetnie, jeżeli wyjdzie z tego coś dobrego — ale poczekajmy na konkretne zapowiedzi. Różne głosy w sieci sugerują, że ewentualny trailer zobaczymy jeszcze w tym roku. Co powiecie na taką strzelankę?

Warto pamiętać, że to nie jedyna produkcja spod znaku Marvela, która jest obecnie przygotowywana. W produkcji i bez określonej dokładnie daty premiery znajduje się kilka innych gier. To m.in.:

  • Marvel 1943: Rise of Hydra
  • Iron Man
  • Black Panther
  • Wolverine
  • Blade

Niektóre z produkcji nie zostały dokładnie zatytułowane, jednak wiemy, że powstają. Spore emocje budzi zdecydowanie gra z Wolverine’em, która jest przygotowywana przez Insomniac Games — twórców m.in. dwóch ostatnich odsłon Spider-Mana na konsole PlayStation od Sony.

Źródło: https://gamerant.com/marvel-rivals-fps-netease-in-development/

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie