Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Maneater – nowy trailer pokazuje, jak rekiny zjadają ludzi [WIDEO]

Deep Silver podzieliło się dziś ze społecznością internetową nowym trailerem z gry Maneater. Z filmiku wynika jedno: to nie jest gra dla wrażliwych ludzi.

Wydawca Maneatera udostępnił właśnie kolejne wideo z produkcji. Co prawda filmik nie pokazuje elementów gameplayu, ale i tak widać na nim wystarczająco dużo.

Okazuje się, że będziemy mieli do czynienia z wartką akcją, której główną siłą napędową jest wojna pomiędzy ludźmi i rekinami. Widzimy, jak tytułowe rybeńki dosłownie pochłaniają ludzi, a ci drudzy też nie pozostają obojętni, bo bronią się jak i czym można. Bryzga krew, padają strzały, rekiny dostają kopniaki, ale ich to nie rusza itd. W filmiku słyszymy slogan „eat people, save the world”. Coś w tym jest.

Przy okazji odsyłamy do całkiem efektownej galerii screenów z gry, które twórcy z Tripwire Interactive zaprezentowali pod koniec kwietnia.

Maneater – data premiery i platformy

Produkcja ma zadebiutować już za momencik, bo 22 maja. Wtedy trafi na pecety (poprzez Epic Games Store), PS4 i Xboksa One, a pod koniec roku także na Switcha.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się