Polacy podają datę premiery i cenę Lords of the Fallen. Zobacz gameplay na żywo

Lords of the Fallen
Newsy PC PS5 Xbox Series

Odliczamy do prezentacji gameplay’u Lords of the Fallen. CI Games ogłosiło ceny trzech edycji tytułu, jest również data premiery.

Dzisiaj zobaczymy obszerny gameplay z Lords of the Fallen (LotF). Za grę odpowiada studio Hexworks, należące do polskiej firmy CI Games. To właśnie ona ogłosiła poprzez komunikat giełdowy, kiedy nastąpi premiera tytułu u ile zapłacimy za grę. Okazuje się, że czekają na nas trzy edycje, najdroższa za ponad 1000 zł.

Lords of the Fallen – gdzie obejrzysz gameplay na żywo?

Rozgrywka zostanie pokazana 18 maja dokładnie o godzinie 15:00. Filmik zostanie opublikowany wówczas na YouTube. Odliczanie już trwa. Kto nie może się doczekać, obejrzy gameplay poniżej, oczywiście o wspomnianej wyżej godzinie:

Data premiery LotF oraz ceny

Tytuł trafi na komputery PC oraz konsole nowej generacji (PlayStation 5 oraz Xbox Series) za kilka miesięcy. Zagramy 13 października 2023 roku.

Jeśli chodzi o ceny, póki co podano jedynie kwoty w dolarach. Standardowe wydanie ma kosztować 69,99 dol., czyli około 300 zł. Za edycję Deluxe zapłacimy 79,99 dol., co w bezpośrednim przeliczeniu na naszą walutę daje około 335 zł. Najdroższe wydanie będzie… naprawdę drogie. Limitowana edycja kolekcjonerska ma kosztować 249,99 dol., zatem około 1050 zł.

Nadchodzący tytuł powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 5. Będzie rebootem znanej polskiej serii.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie