Polacy podają datę premiery i cenę Lords of the Fallen. Zobacz gameplay na żywo

Lords-of-the-Fallen-2023
Newsy PC PS5 Xbox Series

Odliczamy do prezentacji gameplay’u Lords of the Fallen. CI Games ogłosiło ceny trzech edycji tytułu, jest również data premiery.

Dzisiaj zobaczymy obszerny gameplay z Lords of the Fallen (LotF). Za grę odpowiada studio Hexworks, należące do polskiej firmy CI Games. To właśnie ona ogłosiła poprzez komunikat giełdowy, kiedy nastąpi premiera tytułu u ile zapłacimy za grę. Okazuje się, że czekają na nas trzy edycje, najdroższa za ponad 1000 zł.

Lords of the Fallen – gdzie obejrzysz gameplay na żywo?

Rozgrywka zostanie pokazana 18 maja dokładnie o godzinie 15:00. Filmik zostanie opublikowany wówczas na YouTube. Odliczanie już trwa. Kto nie może się doczekać, obejrzy gameplay poniżej, oczywiście o wspomnianej wyżej godzinie:

Data premiery LotF oraz ceny

Tytuł trafi na komputery PC oraz konsole nowej generacji (PlayStation 5 oraz Xbox Series) za kilka miesięcy. Zagramy 13 października 2023 roku.

Jeśli chodzi o ceny, póki co podano jedynie kwoty w dolarach. Standardowe wydanie ma kosztować 69,99 dol., czyli około 300 zł. Za edycję Deluxe zapłacimy 79,99 dol., co w bezpośrednim przeliczeniu na naszą walutę daje około 335 zł. Najdroższe wydanie będzie… naprawdę drogie. Limitowana edycja kolekcjonerska ma kosztować 249,99 dol., zatem około 1050 zł.

Nadchodzący tytuł powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 5. Będzie rebootem znanej polskiej serii.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie