Layers of Fears na nowym zwiastunie z elementami rozgrywki. O grafikę możemy być spokojni

Layers of Fears zaprezentowano na nowym zwiastunie z gameplayem
Newsy PC PS5 Xbox Series

Layers of Fears powstaje na Unreal Engine 5 i wygląda naprawdę pięknie. Na Future Games Show w ramach Gamescom 2022 zaprezentowano nowy trailer.

Bloober Team, jak powszechnie wiadomo, dłubie nad nowym Layers of Fears. Tak, tym razem tytuł dotyczy liczby mnogiej! Ma to być odświeżenie i ulepszenie wydanych do tej pory obydwu części serii. Deweloperzy przygotowują nam „kronikę psychodelicznego horroru” skupioną przede wszystkim na obsesjach artystów. Malarstwo to najpewniej tylko jedna z przedstawionych profesji.

W trakcie Future Games Show na Gamescom 2022 zaprezentowano nowy zwiastun produkcji. Widzimy na nim przede wszystkim mroczne korytarze, dziwaczne rzeczy dziejące się na oczach bohaterki i możemy posłuchać jej samej w roli narratora. Klasyka korytarzowego horroru wygląda jednak naprawdę pięknie, a to za sprawą wykorzystania Unreal Engine 5. Twórcy zarzekają się, iż ich gra wykorzystuje technologię Lumen i pozwoli na włączenie dobrodziejstwa RTX, HDR czy zapewni 4K.

Nowy materiał raczej nie pokazuje zbyt wiele. W zasadzie przypomina dosłownie praktycznie każdy inny „horror walking sim”. Liczę więc, że w niedługim czasie dostaniemy nieco więcej szczegółów na temat rozgrywki i różnic w stosunku do oryginałów. Na ten moment dowiedzieliśmy się, że dostaniemy zupełnie nowy rozdział.

„The Final Note” – zupełnie nowy rozdział opowieści, zaprojektowany wyłącznie dla kroniki psychodelicznego horroru Layers of Fears i zawierający Żonę Malarza jako grywalną bohaterkę!

– chwali się Bloober Team w serwisie YouTube

Ponadto Layers of Fears zadebiutuje „na początku 2023 roku”, co wydaje się bardzo dobrą informacją i pokrywa się z poprzednimi premiera krakowskiego studia.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie