Mafia gangster wieczór

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Koniec przecieków. Mafia Trilogy oficjalnie! Pokazano krótki teaser [WIDEO]

2K położyło ostateczny kres licznym spekulacjom na temat remasterów i remake’ów poszczególnych odsłon serii o gangsterach. Twórcy publikują zajawkę i zapraszają na oficjalną prezentację Mafia Trilogy.

Od pewnego czasu w internecie jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe nieoficjalne wieści na temat odnowionych wersji Mafii. Wiadomości były ogólne i nieprecyzyjne, ale fakt, że było ich w ostatnim czasie coraz więcej, sygnalizował, że coś jest na rzeczy. 2K Games postanowiło w końcu zareagować, wypuszczając krótką zajawkę, która jest zaproszeniem na oficjalne ujawnienie Mafia: Trilogy, które ma mieć miejsce już 19 maja.

Materiał pokazuje wszystkie trzy odsłony serii jedna po drugiej. Z filmiku dowiadujemy się, że zestaw zmierza zarówno na PC (Epic Games Store i Steam), jak i na PS4 i Xboksa One. Dalsze szczegóły poznamy już we wtorek.

Pierwsza odsłona Mafii zadebiutowała w 2002 – i zdaniem wielu graczy jest to najlepsza część cyklu. Na kolejną odsłonę gry przyszło nam czekać osiem lat, ale tytuł był tak ładny, że do tej pory nie zestarzał się jakoś znacznie pod względem wizualnym. Natomiast ostatnia część trafiła do sklepów w 2016 i raczej nie podbiła serc graczy – ale na pewno są tacy, którym się podobała.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się