Kolejna gra za darmo w Epic games Store ujawniona. Wielki mały hit

Epic Games Store
Gry za darmo Newsy PC

Od dzisiaj możemy pobierać za darmo w Epic Games Store świetne Transistor. Jednocześnie ujawniono, jaki tytuł trafi do nas w maju.

Epic games Store udostępnił dzisiaj za darmo Transistor, grę RPG utrzymaną w klimacie science fiction, która po swojej premierze zbierała bardzo mocne oceny. Na początku maja trafi do nas równie wypasiony indyk.

World of Goo za darmo w Epic Games Store od 2 maja

Kolejną grą, którą sklep udostępni graczom za free, będzie World of Goo. Tytuł pobierzemy za darmo w dniach od 2 do 16 maja. Gra jest warta sprawdzenia, jeśli lubicie logiczno-zręcznościową zabawę. Średnia z 26 recenzji tytułu na Metacritic to 90/100.

Tak przedstawiono tytuł na karcie produktu w sklepie firmy Epic Games:  Planetę Glut zamieszkują miliony urzekających galaretowatych kulek, które są bardzo ciekawe otaczającego je świata. Nie wiedzą jednak, że biorą udział w grze ani że są niezwykle pyszne.

Odkryj „World of Goo” — grę logiczno-zręcznościową, którą kilkukrotnie okrzyknięto grą roku. Przeciągaj i upuszczaj żywe galaretowate kulki, by tworzyć z nich różne konstrukcje, kule armatnie, sterowce i gigantyczne języki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie